Prima   -  Contacte

Contacte

   
Nr.Nume, Prenume Funcție Telefon E-mail

1.

Pînzari Ion Director ADR Sud +373 24126286  ion.pinzari@midr.gov.md
Secția Planificare și cooperare regională
2. Coroian Irina Șef Secție planificare și cooperare regională

+373 60011717

+373 24126844

irina.coroian@adrsud.gov.md
3. Funcție temporar vacantă Specialist în planificare



4.

Funcție vacantă

Specialist în cooperare externă 

 

           

5. Netedu Luminița

Specialist în comunicare și relații cu APL/CRD

+373 24126844

luminita.netedu@adrsud.gov.md

Secția Managementul integrat al proiectelor
6. Popușoi Andrei
Şef secție Managementul integrat al proiectelor
+373 79130002

+373 24184090

andrei.popusoi@adrsud.gov.md
7. Cuțitaru Viorica
Specialist în monitorizarea proiectelor
+373 67472274

+373 24184090

viorica.cutitaru@gmail.com
8.

Funcție temporar vacantă

Specialist în monitorizarea proiectelor

   
9.

Funcție temporar vacantă

Specialist în monitorizarea proiectelor

   
10. Coroian Dorin 
Specialist în achiziții publice
+373 24184090 
dorin.coroian@adrsud.gov.md
Secția Monitorizare și evaluare
11. Diaconu Olga Şef Secție Monitorizare și evaluare

+373 24121150 

 olga.diaconu@adrsud.gov.md
12. Funcție vacantă Specialist în monitorizare și evaluare

+373 24121150 

 


Secția Administrativă
13. Zlati Olga Şef secție/Contabil-șef

+373 24121151

olga.zlati@adrsud.gov.md

14. Strelciuc Viorica

Jurist

+373 24126286 

viorica.strelciuc@adrsud.gov.md

15. Tocaru Ludmila Contabil

+373 24121151

ludmila.tocaru@adrsud.gov.md
16. Untilă Alina Specialist resurse umane/Manager de oficiu

+373 24126286 

alina.untila@adrsud.gov.md

17. Nicolae Colța Șofer    
18. Ceban Valeriu Șofer    
19. Tatiana Grinic Menajeră